Lorem ipsum dolor sit amet gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

Follow me on instagram

+01145928421
mymail@gmail.com

Традиција

Традицијата во работењето е она кое не прави препознатливи и не одржува веќе 14 години. Традиционален рецепт и традиционални вредности.

Квалитет

Квалитетот секогаш е на прво место. Квалитетните производи создаваат трајни вредности кај потрошувачите.

Посветеност

Посветеноста кон она кое го правиме е препозната и во вкусот на нашите салати. Посветено градиме квалитетен бренд низ годините наназад.

Домашен рецепт

Квалитетните и внимателно одбрани состојки се клучот на нашата формула за услех, сето тоа зачинето со многу љубов кон она кое го правиме.

14

Години постоење

3245

Маркети

5

Земји

За Нас

Нашата компанија започна со работа во 2004 година. Ја основавме компанијата како мала фамилијарна фирма со неколку вработени, работејќи посветено и вредно низ годините, за да прераснеме во препознатлив бренд на полиците во најголемите маркети каде што сме денес.

Работењето во областа на прехрамбената индустрија ни претставува особено задоволство, но истовремено и голема одговорност и предизвик. Да се биде во чекор со конкуренцијата и во тек со модерното работење воопшто не е лесно, но од друга страна, фактот дека опстојуваме на пазарот повеќе од 14 години, сам по себе значи дека го имаме рецептот за успехот.

Денес нашите салати можат да се најдат во сите поголеми ланци на маркети низ земјава, како и во повеќето земји од регионот.